Hamal-completator de marfă în depozit

Angajăm:

Compania Cleber SRL, specializată în vânzarea angro și cu amănuntul a produselor nealimentare și de larg consum, anunţă concurs pentru suplinirea postului vacant de hamal-completator de marfă.

Cerințe:

  • nivel înalt de responsabilitate și auto-organizare;
  • atenție la detalii;
  • rapiditate în lucru;
  • corectitudine în îndeplinirea comenzilor;
  • spirit de echipă.

Atribuțiile de serviciu:

  • colectarea mărfurilor pentru livrare, conform comenzilor repartizate;
  • recepționarea și sticherarea mărfurilor;
  • inventarierea mărfurilor;
  • menținerea ordinii în depozit.

Oferim:

  • salariu de la 10 000 lei!
  • bonusuri: KPI, experiență de muncă!
  • prânz la locul de muncă 20 lei!

In compania noastra veți primi:

  • un lucru stabil de lungă durată;
  • posibilitatea de avansare în carieră în diferite domenii (promovăm angajații existenți, indiferent de funcția ce o dețin)
  • angajare oficială din prima zi de muncă;
  • transport gratuit (str. Petricani)
  • 6-7 zile libere pe lună.

Adresa locului de munca: m.Chișinau, str.Petricani 23/2; str.Uzinelor,17.

Contacte:
Mail: oleg.cervatiuc@cleber.md; office@cleber.md.
Mobile: +373 67 419 544; +373 686 94 099
www.cleber.md

E-mail: oleg.cervatiuc@cleber.mdoffice@cleber.md
Telefon: +373 67 419 544; +373 686 94 099
Web: www.cleber.md

Другие вакансии этой компании

Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть