Depozitar tehnică agricolă (10000-15000 lei )

Easy hire angajeaza:

Compania vănzare tehnică agricolă  este în căutare de un depozitar responsabil și dedicat pentru a se alătura echipei. Dacă aveți experiență în gestionarea și menținerea corespunzătoare a echipamentelor și pieselor de schimb, sunteți persoana potrivită pentru acest rol.

Responsabilități:

  • Pregătirea și respectarea condițiilor de păstrare a tehnicii agricole conform actelor de însoțire.
  • Menținerea în stare bună a depozitului.
  • Recepționarea și păstrarea corespunzătoare a pieselor de schimb, accesoriilor și lubrifianților, pregătindu-le pentru livrare.
  • Primirea și asigurarea condițiilor corespunzătoare de păstrare și eliberare a tehnicii și utilajului agricol.

Cerințe:

  • Experiență anterioară într-un rol similar este un avantaj.
  • Abilități organizatorice excelente și atenție la detalii.
  • Capacitatea de a lucra într-un mediu dinamic și de a gestiona mai multe sarcini simultan.
  • Cunoștințe de bază despre echipamentele și piesele de schimb.

Beneficii:

  • Salariu competitiv: 10.000-15.000 lei.
  • Mediu de lucru stabil și susținut de o echipă dedicată.
  • Oportunități de dezvoltare și avansare în cadrul companiei.

Dacă sunteți interesat și îndepliniți cerințele de mai sus, vă rugăm să trimiteți CV-ul dumneavoastră la adresa de email cv@easyhr.md.

Așteptăm cu nerăbdare să vă alăturați echipei noastre!

E-mail: cv@easyhr.md

Другие вакансии этой компании

Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть