Consultant vânzări (Chișinău, Zity Mall)

LC Waikiki reprezintă o companie de vânzare cu amănuntul de modă, cu o cifră de afaceri de 3 miliarde de dolari.
Astăzi, LC Waikiki tranzacționează în peste 1200 de magazine din 53 de țări, cu filosofia companiei potrivit căreia „Toți merită să se îmbrace bine”.
LC Waikiki își propune să fie unul dintre cele 3 cele mai de succes mărci de îmbrăcăminte gata fabricate în Europa până în 2023.

Beneficii:

  • O carieră cu oportunități constante de a învăța, de a crește și de a avea noi provocări
  • Comunicare deschisă, lucru în echipă și cultură corporativă puternică
  • Oportunitatea de a face parte din echipa care își propune să fie unul dintre cele 3 cele mai de succes mărci de îmbrăcăminte gata fabricate în Europa până în 2023

Responsabilități:

  • Asigură expunerea produselor şi a celorlalte materiale vizuale în magazin
  • Organizează zona de vânzări și asigură aranjarea mărfurilor pe rafturi
  • Întâmpină clienţii, le prezintă produsele în conformitate cu solicitarea acestora şi îi îndrumă spre cabina de probă
  • Prezintă clienţilor combinaţii de produse ce pot asigura vânzări suplimentare
  • Oferă suport clienților pe toată perioada prezenței lor în magazin

Cerințe:

  • Studii (12 clase/ BAC/ Colegiu/ Școală Profesională)
  • Disponibilitate de a lucra în ture și în weekend
  • Atitudine pozitivă și orientare către rezultat
  • Abilități excelente de Customer Service și relaționare

Daca sunteți gata pentru o activitate dinamică si sunteți dornic(ă) sa Vă dezvoltați prin provocări, Vă așteptăîn echipa noastră! Echipa LC Waikiki alocă timp fiecărei aplicări. Dacă profilul Dvs. este potrivit cerințelor noastre, Vă vom contacta pe e-mail sau telefon.

Vă rugăm să expediați CV-ul la adresa:
HR-MOLDOVA@Lcwaikiki.com și Anastasia.Balacan@Lcwaikiki.com
(Vă rugăm să indicați postul vacant la care aplicați și orașul)

Другие вакансии этой компании

Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть