Agent vanzari

Suntem în căutare de:

Cerinte:

  • Experienta in domeniul vanzarilor minim 2 ani
  • Responsabilitate si orientare spre atingerea obiectivelor
  • Cunoasterea principalelor tehnici de vanzare
  • Vorbirea fluenta a limbilor romana si rusa
  • Detinerea carnetului de conducere categoria B, conducator experimentat
  • Punctualitate, responsabilitate si executivitate

Responsabilitati:

  • Identificarea si abordarea potentiali clienti pentru crearea/extinderea portofoliului
  • Cautarea activa a clientilor pe intreg teritoriul tarii
  • Mentinerea si consolidarea relatiilor pe termen lung cu clientii din portofoliu
  • Prospectarea de piata pentru identificarea noilor oportunitati de business
  • Monitorizarea continua a situatiilor concurentiale
  • Promovarea portofoliului de produse ale companiei
  • Negocierea si incheierea contractelor de colaborare
  • Intocmirea rapoartelor de vanzari

Oferta:

  • Loc de munca stabil cu salariu motivant 15 000 MDL + procent din vanzari
  • Conditii de munca legale
  • Autoturism, calculator si telefon de serviciu
  • Oficiu in centrul orasului Chisinau
  • Program de lucru Luni – Vineri, 9.00 - 18.00

Telefon: 076055115
E-mail: admin@detersol.md

Другие вакансии этой компании

Похожие вакансии

Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть