Vânzător-consultant (mun. Chișinâu)

Eurocosmetix SRL
Город: Кишинев
Образование: Любое
Опыт работы: Можно без опыта
Зарплата: Не указана
График: Сменный график
Cerințe față de candidat:

Experienţă în domeniul deservirii clienţilor şi/sau în vânzări va constitui un avantaj;
Cunoaşterea fluentă a limbilor română şi rusă;
Calități personale: abilități de comunicare, responsabilitate, perseverență, spirit de inițiativă.

Condiții generale de muncă:

Grafic de muncă: 09.00-20.00
Сontract de muncă
Salariu competitiv + bonusuri de performanță;
Pachet social.

Responsabilități:

Deservirea clienților existenți (vânzarea produselor);
Menținerea ordinii și curățeniei în magazin;
Aranjarea produselor pe rafturi.

Candidații interesați sunt rugați să expedieze CV-ul (cu o fotografie atașată și specificarea postului pentru care aplică) la adresa electronică: office.eurocosmetix@gmail.com
Doar candidații selectați vor fi invitați pentru a susține un interviu individual. E-mail: office.eurocosmetix@gmail.com
Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть