Tehnician telecomunicații (montator)

Wag Telecom
Город: Кишинев
Образование: Любое
Опыт работы: Любой
Зарплата: Не указана
График: Полный рабочий день
Место работы: На территории работодателя
Compania WAG Telecom SRL, specializată în domeniul comunicațiilor mobile, angajează tehnicieni în telecomunicații:
Cerințe:
- Studii medii cu profil tehnic;
- Experiență în domeniul lucrului la înălțime și a alpinismului utilitar, în domeniul electric și al telecomunicațiilor, cunoștințele în domeniul IT constituie un avantaj;
- Sănătos, apt pentru executarea lucrărilor la înălțime;
- Responsabil și comunicabil, fără antecedente penale;
- Capabil de a lucra în echipă, de a învăța și de a se adapta la noi situații;
- Disponibil de a lucra în ture și de a efectua deplasări de serviciu.
- Permisul de conducere constituie un avantaj.
Responsabilități:
- deplasări zilnice în teren;
- procesarea documentației de proiect și verificarea listelor de materiale;
- instalarea, conectarea și lansarea echipamentelor;
- respectarea cerințelor clientului, standardelor de calitate și a termenilor de livrare;
- acceptanța lucrărilor;
- înlăturarea neconformităților.
Beneficii:
- salariu echitabil;
- certificare și instruire continuă în domeniu.
Телефон:
078697994
Контактное лицо:
Nicoleta
Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть