Specialistă/Specialist Marketing și Relații cu Publicul

Grawe Carat
Город: Кишинев
Образование: Университет, институт
Опыт работы: Можно без опыта
Зарплата: Не указана
График: Полный рабочий день
Prin aplicarea la această poziție, vă dați acordul față de prelucrarea datelor Dvs. cu caracter personal în cadrul procesului de recrutare.
Cernițe:

Studii superioare (preferabil specializarea marketing sau domenii conexe);
Cunoștințe solide PC – MS Office applications (Excel, Word, PowerPoint);
Bune abilitați de organizare și planificare de proiecte multiple și finalizarea acestora respectând deadline-urile agreate;
Experiență într-o asemenea poziție sau o poziție similară (constituie un avantaj);
Pro activitate, atitudine pozitivă, persuasiune, creativitate și simț estetic;
Cunoștințele de marketing digital reprezintă un plus;
Excelente abilități de comunicare (verbal și scris) în romană, rusă și engleza (cunoaşterea limbii germane constituie un avantaj).
Responsabilitate, inițiativă și atenție la detalii.

Responsabilități principale:

Stabilirea obiectivelor de marketing;
Stabilirea și monitorizarea bugetului de marketing;
Studiul pieței si al concurenței;
Întocmirea unor planuri, campanii de marketing;
Cercetarea pieței, analizarea preferințelor clienților;
Analizarea campaniilor de promovare
Informarea clienților si a potențialilor clienți despre activitatea organizației, direct sau prin intermediul mass-media
Analiza ofertelor publicitare și stabilirea relațiilor de parteneriat cu agenții economici;
Analiza și coordonarea cererilor de sponsorizare și promovare;
Coordonarea, crearea și revizuirea producerii materialelor promoționale și de marketing;
Colaborarea cu agențiile de publicitate si mass-media;
Scrierea și redactarea comunicatelor de presă, prezentări ale companiei, articole pentru website, broșuri, etc.
Participarea la organizarea de evenimente PR, B2B.

Oferim:

Mediu de lucru modern, plăcut și motivant în cadrul unei companii internaționale.
Posibilități de promovare;
Program deplin de lucru;
Pachet de compensare atractiv;
Oficiul în centrul orașului.
Participarea la Training-uri;
Posibilitatea schimbului de experiență cu Managerii afiliați grupului.

Vă rugăm să trimiteți CV în limba romană sau engleză însoțit de o fotografie recentă, la adresa de email: job@grawe.md.
Rugăm să indicați în tema din email funcția pentru care candidați Ex: “CV pentru funcția de Specialist Marketing și Relații cu Publicul”.
Candidații care corespund profilului nostru de cerințe vor fi contactați. E-mail:
job@grawe.md
Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть