Specialist Marketing - Social Media (SMM)

Vitra SRL
Город: Кишинев
Образование: Любое
Опыт работы: Любой
Зарплата: Не указана
График: Полный рабочий день
Responsabilități:

Dezvoltarea și implementarea strategiilor de marketing pe platformele de social media.
Gestionarea și actualizarea conturilor de social media ale companiei.
Crearea și distribuirea conținutului relevant și atractiv pentru publicul țintă.
Monitorizarea performanței campaniilor de social media și analiza rezultatelor.
Interacțiunea cu audiența și gestionarea feedback-ului pe platformele de socializare.
Colaborarea cu colegii de marketing și creație pentru a asigura coerența mesajelor și a brandului.

Cerințe:

Experiență anterioară în SMM sau domenii relevante de marketing digital.
Cunoașterea platformelor de social media și abilități avansate în gestionarea conturilor.
Abilități puternice de redactare și creație de conținut.
Înțelegerea tendințelor în marketingul pe social media și adaptarea la schimbări.
Abilități analitice pentru evaluarea performanței campaniilor și interpretarea datelor.

Beneficii:

Pachet salarial competitiv.
Oportunități de dezvoltare profesională și training în domeniul SMM.
Mediu de lucru dinamic și echipă inovatoare.
Beneficii suplimentare, inclusiv bon de masă.
hr@vitra.md
Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть