Specialist distribuire Statii PECO în Franta, Strasbourg

Royal Trans Solutions
Город: Кишинев
Образование: Любое
Опыт работы: Любой
Зарплата: 2000 EUR
График: Полный рабочий день
Responsabilitati:

Urmarirea traficului curent al serviciului de transport;
Comunicarea cu conducatorii auto si dispatcherii din companie;
Directionarea soferilor spre statiile de alimentare;
Luarea masurilor pentru evitarea oricaror incalcari sau defectiuni;
Urmarirea, centralizarea, optimizarea costurilor (consum combustibil, taxe de drum);
Supravegherea completarii de catre conducatorii auto a documentelor de transport, verificarea si ordonarea acestora;
Instruirea permanenta a conducatorilor auto cu privire la plinul si consumul camioanelor.

Cerinte:

Abilitati excelente de comunicare;
Persoana organizata si proactiva;
Atentie la detalii;
Seriozitate şi responsabilitate;
Capacitate de planificare şi prioritizare;
Adaptabilitate la un mediu de lucru dinamic;
Pasaport EU.

Oferim:

Salariu: 2000 EUR net;
Gazda pentru trai (inclusiv toate utilitățile) sunt suportate de către companie;
Posibilitatea de a acumula Experiență Internațională;
Posibilitatea de a lucra într-o echipa dinamică;
Posibilitatea creșterii Profesionale;

Specificați în temă ” Specialist distribuire Statii peco”. E-mail: info@rts-trans.fr;
Telefon: +33 677 281 336 (viber,whatsapp)
Телефон:
+33 677 281 336
Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть