Сopywriter (remote work), Сhișinău

DOPOMOGA GROUP - RECRUITING COMPANY
Город: Кишинев
Образование: Любое
Опыт работы: От 1 года
Зарплата: Не указана
График: Гибкий график
Responsabilități:

Scrierea mesajelor informaționale, de vânzare, captivante, de atragere în bot/e-mail;
Refacerea mesajelor deja folosite;
Scrierea de texte și mesaje de vânzare pentru creșterea vânzărilor adiționale;
Corectarea și scrierea textelor pentru transmiterea sensului și valorii cursului;
Scrierea de texte pentru postări și reels pe Instagram, în canalul Telegram (colaborare strânsă cu expertul);
Ajustarea și scrierea textelor pentru rețelele de sociale;
Scrierea de texte pentru prototipuri de pagini de vânzare eficiente.

Cerințe:

Experiență similară în lansări, social-media și lucru cu companiile de marketing;
Abilități de scriere a textelor de vânzare și de atragere;
Cunoașterea limbii române și a limbii ruse (nivel de comunicare);
Înțelegerea tendințelor în rețelele sociale și a proceselor pentru implementarea lor;
Cunoașterea specificului promovării a rețelele sociale;
Cunoașterea triggerelor și a structurii textelor de vânzare;
La trimiterea candidaturii, vă rugăm să includeți un link către portofoliu.

Beneficii:

Oportunitatea de a deveni parte a unui proiect internațional de succes;
Program de lucru flexibil;
Oportunitatea de a crește și a se dezvolta în domeniul de marketing;
Mediu plăcut de lucru într-o echipă prietenoasă și dinamică.

Dacă te recunoști în descrierea postului ca fiind o persoană ce tinde spre rezultat, nu ezita să aplici la adresa de e-mail: Dopomoga.Staffing@gmail.com, indicând denumirea poziției vacante.
Pentru mai multe detalii, vă rog să ne contactați la numărul de telefon: +373 787 08 500. E-mail: dopomoga.staffing@gmail.com
Телефон: (+373) 787 08 500
Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть