Șofer - Expeditor "В,С"

Aquatoria
Город: Кишинев
Образование: Любое
Опыт работы: От 2 лет
Зарплата: Не указана
График: Полный рабочий день
Cerinţe faţă de candidat:

Permis de conducere categoria В,C
Experiență profesională într-un domeniu similar
Cunoașterea limbilor româna și rusa la nivel de comunicare
Capacitatea de a lucra cu facturi, documente de expediere
Persoana responsabila, sociabila, respectuoasa, atat cu colegii cat si cu clientii.

Responsabilitati:

Livrarea marfii pe rutele stabilite catre clientii companiei
Verificarea marfii transportate, din punct de vedere calitativ și cantitativ
Participarea la încărcarea și descărcarea marfii
Verificarea documentelor la preluarea/predarea mărfii și responsabilitate față de securizarea și livrarea mărfii în siguranță

Ce oferim:

Oferim stabilitate, lucru stabil pe o perioadă îndelungată
Salariu motivant, parte fixă + bonus de performanță
Lucru în colectiv tînăr și prietenos
Angajare oficială, pachet social

Sună acum - 069745775 Telefon: 069745775
Телефон:
069745775
Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть