Șef birou, zona Orhei

OCN FLEX FINANCIAL
Город: Оргеев
Образование: Любое
Опыт работы: Можно без опыта
Зарплата: Не указана
График: Полный рабочий день
Ești în căutarea unei noi provocări în domeniul financiar? Ai venit în locul potrivit, fii parte din echipa noastră.
Cerințe:

Persoană dinamică și responsabilă, atentă la detalii cu capacitate rapidă de asumare a deciziilor;
Prezență agreabilă și atitudine pozitivă;
Cunoștințe minime de limba engleză;
Nivel mediu de operare PC (Microsoft Office - în special Excel);
Abilități de comunicare, organizare, seriozitate și punctualitate;
Permis de conducere - categoria B.

Descrierea jobului:

Asistență cu privire la aspecte general administrative și organizatorice;
Arhivează documente, în conformitate cu politica companiei;
Gestionarea documentelor primite în sistemul intern OCN Flex Financial SRL;
Asigură și gestionează comenzile pentru necesarul de materiale pentru toate departamentele companiei;
Comunicarea cu furnizorii de materiale pentru birotică și verificarea constantă a stocurilor;
Primește înregistrează, scanează documente și le distribuie conform procedurilor interne;

Beneficii:

Salariu competitiv;
Mediu de lucru plăcut;
Plan de carieră de lungă durată;
Oportunitatea de a lucra într-o companie aflată în plină expansiune;
Cafea alături de colegi minunați!

Așteptăm CV-ul tău la adresa: hr@flexcredit.md, menționând "Șef birou, zona Orhei" în subiectul emailului. E-mail: hr@flexcredit.md
Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть