Recepționist

Slims
Город: Кишинев
Образование: Университет, институт
Опыт работы: Любой
Зарплата: От 7000 До 13000 MDL
График: Сменный график
Место работы: На территории работодателя
Responsabilitate, Punctualitate, Orientare pro client, Sa fie Atenta la detalii, Sa iubească oamenii, sa iubească curățenia și sa fie capabilă sa ia decizii in situații nestandarte, , Abilitati de comunicare, Aspect fizic plăcut , îngrijit, Cunoașterea limbii romane și ruse, Capacitatea de a zimbi indiferent de circumstanțe, Dorința de a creste și a învață lucruri noi, Cunosterea Instagramului și a Facebookului ( Tik Tok ar fi un avantaj),Capacitatea de a lucra in echipa, Abilitați de vinzare

Lucru in ture :2 /2 , 9-21:00, duminica liber .Salon Nou nivel înalt ,telefon mobil, Bucătărie pentru angajați, angajare oficială , pachet social , Team building ,echipa prietenoasa , salariu fix plus % ( poți creste cit dorești!!!)
Responsabilități:

lucrul cu casa - bonuri de plata , achitări cu terminalul,sa facă programările clienților, sa lucreze cu baza de clienti, sa informeze clienții despre toate ofertele noi, Sa ducă evidentă materialelor, și sa mențină Un nivel înalt de reîntoarcere al clienților, sa aibă grija de menținerea ordinii in salon ( avem femeie de serviciu )- sa facă cunoștința clienților cu salonul sa cunoască price listul sa pună la loc din rezerve totul ce se finisează,sa îndeplinească cerințele directorului și sa urmeze Instrucțiunile , sa hotărasca situațiile de conflict
Телефон:
068194894
Контактное лицо:
Iachimciuc Cristina
Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть