Operator limba Italiană (de la 17000 mdl +%)

Marvel Technology
Город: Кишинев
Образование: Любое
Опыт работы: Можно без опыта
Зарплата: От 17000 До 40000 MDL
График: Полный рабочий день
Готовы трудоустроить беженцев
Сompanie internațională care oferă cursuri din domeniul marketingului, caută un operator de call-centru pentru departamentul de vânzări. Dacă TU ești o persoană responsabilă și organizată, dornică de a învăța job noi și de a comunica eficient în vânzări, atunci - te așteptam cu drag în echipa noastră.
Avem nevoie de tine dacă:

Ești o persoană comunicabilă.
Ai un nivel înalt de cunoaștere a limbii italiana. (Cunoașterea altor limbi străine ar fi un avantaj).
Ești rezistent la stres.

Responsabilități:

Identificarea și contactarea clienților (oferim curs de instruire).
Îndeplinirea și depășirea planurilor de vînzări.
Asimilarea cu ușurință a informațiilor noi și aplicarea lor în practică.
Prelucrarea clienților care deja sunt interesați în serviciile noastre.

Ce oferim noi:

O baza de clientelă fierbinte.
Salariu de la 17500mdl-40000mdl
Program de lucru standart de 8 ore.
Training inițial și evoluare continuă pe plan profesional.
Un mediu prietenos de lucru într-un oficiu nou din centrul Chișinăului.
Posibilitatea de avansare în funcție.

Expediați CV-ul cu specificarea funcției la adresa electronică: cons.HR.work@gmail.com
Tel.: +37362026791 E-mail: cons.HR.work@gmail.com
Telefon: +37362026791
Телефон:
+37362026791
Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть