Operator introducere, prelucrare si validare date

Haiduc
Город: Кишинев
Образование: Университет, институт
Опыт работы: От 1 года
Зарплата: От 10000 До 12000 MDL
График: Полный рабочий день
Cerinte:

Cunoashterea PC la nivel avansat. Studii superioare sau medii speciale.
Cunoashterea programului 1C contabilitate,versiunea 8.3. Cunoashterea limbilor rusa si romina este obligatoriu.
Experienta in domeniul vanzarilor cel putin un an. Responsabila, orientata spre rezultat.
Aspect prezentabil.
Persoană sociabilă, cu abilităţi de comunicare şi cu maniere de bună educaţie.

Obligatiuni:

Primirea comenzilor.
Pregatirea si taparea facturilor.
Evidenta facturilor.
Lucrul operativ ce tine de vanzari(liste de pretiri, certificate, specificatii etc.).

Responsabilitati:

Conlucrarea cu echipa agentilor de vinzari (receptionarea comenzilor, taparea si pregatirea facturilor fiscale).
Adoptarea masurilor pentru cresterea vinzarilor.
Raportarea regulata privind rezultatele.
Evidenta facturilor fiscale.

Conditii:

Salarii competitive.
Pachet social complet.
Premii si bonusuri in functie de indeplinirea sarcinilor.
Posibilitatea de crestere profesionala si dezvoltarea carierei.
Lucru intr-o echipa tinara si prietenoasa.

Daca dvs. corespundeti cu toate cerintele enumerate mai sus, va rugam sa trimiteti CV-ul la adresa de email: svetlana.svetlana.cebotari@mail.ru, telefon de contact: 069119978. E-mail: svetlana.svetlana.cebotari@mail.ru
Telefon: 069119978
Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть