Operator comenzi online offline în oficiu Petricani, Chisinau

Coffeeshop SRL
Город: Кишинев
Образование: Университет, институт
Опыт работы: От 1 года
Зарплата: От 8500 До 10000 MDL
График: Полный рабочий день
Место работы: На территории работодателя
Angajăm Operator Comenzi Online Offline în Oficiu

Căutăm un Operator Comenzi Online Offline în Oficiu pentru a se alătura echipei noastre din Chișinău, Moldova. Dacă ești o persoană responsabilă, comunicativă și iubitoare de oameni, acesta ar putea fi job-ul perfect pentru tine!

Responsabilități:
- Procesarea comenzilor online și offline primite de la clienți
- Gestionarea corectă a informațiilor și a datelor din sistemul nostru
- Comunicarea eficientă cu clienții prin telefon, e-mail și alte canale de comunicare
- Asigurarea unui serviciu clienți de calitate și rezolvarea eficientă a problemelor sau întrebărilor clienților

Cerințe:
- Limba română și limba rusă - vorbit și scris fluent
- Abilități excelente de comunicare și relaționare interpersonală
- Capacitatea de a lucra în echipă și de a gestiona sarcini multiple în același timp
- Atitudine proactivă și orientare către rezolvarea problemelor
- Experiență anterioară în domeniul serviciului clienți constituie un avantaj
- Competențe în lucrul online reprezintă un avantaj suplimentar

Beneficii:
- Salariu competitiv, începând de la 8500 lei, în funcție de experiență
- Program de lucru flexibil: Luni - Vineri, orele 09:00 - 18:00
- Oportunități de creștere profesională și dezvoltare în cadrul companiei
- Mediu de lucru plăcut și dinamic, alături de o echipă prietenoasă și dedicată
- Lucrul pentru site-ul coffeeshop.md

Dacă ești o persoană motivată și entuziastă, care își dorește să facă parte dintr-o echipă dinamică și să contribuie la succesul nostru, trimite-ne CV-ul tău actualizat la adresa de e-mail lunguandrei30@gmail.com sau contactează-ne la numărul de telefon 061151865 pentru mai multe detalii.

Alătură-te echipei noastre și fii parte din povestea noastră de succes!
Телефон:
079112013
Контактное лицо:
Andrei Lungu
Сайт:
Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть