Metodist in grădiniță

Sun Kids
Город: Кишинев
Образование: Любое
Опыт работы: Более 5 лет
Зарплата: Не указана
График: Полный рабочий день
Responsabilitățile postului de Metodist:

coordonarea activității cadrelor didactice, elaborarea de materiale metodico-didactice și alte materiale necesare pentru activitatea grădiniței de copii (program de dezvoltare, program de instruire, planul anual, acte interne emise de instituție ,grafice de activitate..etc.);
asigurarea aplicării și îmbunătățirii metodelor de organizare a procesului didactic și a tehnologiilor moderne;
acordarea de asistență cadrelor didactice în vederea însușirii programelor și tehnologiilor inovaționale; sustinerea spiritului de echipa si motivare spirituala a cadrelor;
controlul calității procesului de instruire, asigurarea corespunderii nivelului de pregătire a celor instruiți cerințelor standardului educațional de stat;
organizarea activității de îndrumare a părinților;
organizarea activității instructiv-educative, metodice, etc.

Cerințe:

experiență de cel puțin 5 ani;
capacitate de a face față mai multor sarcini, spiritul de inițiativă;
abilități de vorbire corectă, atitudine binevoitoare;
Persoana energica și pozitivă;
Cunoașterea limbii ruse se considera un avantaj.

Oferta și beneficiile:

realizare si posibilitate de a creste pe plan profesional;
colectiv tînăr,unit si receptiv;
posibilitate de afirmare, libertatea creației;
salariu motivant
loc de muncă stabil;
grafic full time sau part-time

Persoanele interesate sunt rugate sa expedieze CV cu poza la adresa: Sunkidsacademy@mail.ru cu specificarea postului pentru care aplica. E-mail: Sunkidsacademy@mail.ru
Telefon: 060232772
Телефон:
060232772
Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть