Merchandiser 12 000 LEI NET

Zikkurat-Market
Город: Кишинев
Образование: Любое
Опыт работы: Можно без опыта
Зарплата: 12000 MDL
График: Сменный график
Beneficiile tale

Contract de muncă pe durată nedeterminată
Grafic confortabil 3 zile lucrătoare, 2 zile libere.
Oportunități individuale de dezvoltare personală și profesională
Salariu decent de pînă 10 000* - 12 000 Lei NET *(pentru perioada de probă)

ZIKKURAT - cel mai mare hypermarket din Moldova specializat în vînzarea materialelor de construcție și a produselor pentru casă, anunță concurs pentru suplinirea postului vacant de vînzător-consultant.
Dorești sa fii parte a unei echipe cool?
Atunci ești bine venit la Zikkurat!
Responsabilitățile tale

Aprovizionezi corect și eficient rafturile
Menții ordinea și curățenia pe suprafața magazinului
Respecți regulile de plasare a mărfii la raft
Depozitezi și manipulezi mărfuri

Profilul tău

Amabilitate, seriozitate și responsabilitate
Exemplu pozitiv în comportamentul și relațiile cu clienții și ceilalți colegi

Suntem locul potrivit pentru viitoarea ta carieră! E-mail: hr@zikkurat.md
Informaţii suplimentare la tel: 060 214 141, 060 214 143
Телефон:
060 214 141, 060 214 143
Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть