Medic ORL

Pediatrica
Город: Кишинев
Образование: Университет, институт
Опыт работы: От 2 лет
Зарплата: Не указана
График: Гибкий график
Cerințe față de candidat:

Studii universitare și postuniversitate în medicină
Studii de rezidențiat în specializarea corespunzătoare
Experienta in domeniul nu mai putin de 2-3 ani
Cunoasterea limbii ruse, romana (cunoasterea unei limbi straine va constitui un avantaj)
Cunoasterea calculatorului (Microsoft Office)
Implicare și capacitate de a face față unor sarcini complexe
Atitudine empatică față de pacienți
Responsabilitate, punctualitate, orientare spre rezultat
Spirit de echipă.

Responsabilități de bază:

Acordarea asistenţei medicale în funcţie de necesităţile pacienţilor
Consultarea medicală în caz de urgenţe
Asigurarea diagnosticării și tratamentului pacienților în limita domeniului său de competență
Administrarea tratamentului corect în dependență de diagnosticul stabilit
controlul asupra dinamicii și stării pacientului

Oferim:

angajare oficială în cîmpul muncii
grafic de lucru flexibil
salariul motivant și alte bonusuri
lucrul într-o echipă tînără și foarte dinamică
dezvoltare personală și profesională
reduceri la serviciile ce le prestăm

Persoanele interesate ne pot expedia CV-le pe adresa de email hr@pediatrica.md.
(vă rugăm indicaţi funcția pentru care aplicaţi) E-mail: hr@pediatrica.md
Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть