Medic Imagist - pentru filialele Buiucani și Ciocana

Pediatrica
Город: Кишинев
Образование: Университет, институт
Опыт работы: От 2 лет
Зарплата: Не указана
График: Гибкий график
Cerințe față de candidat:

Studii universitare și postuniversitare în medicină
Studii de rezidențiat în specializarea corespunzătoare
Experiență în domeniul nu mai puțin de 2 - 3 ani
Cunoașterea limbii ruse, română (cunoașterea unei limbi străine va constitui un avantaj)
Cunoașterea calculatorului (Microsoft Office)
Implicare și capacitate de a face față unor sarcini complexe
Atitudine empatică față de pacienți
Responsabilitate, punctualitate, orientare spre rezultat
Spirit de echipă

Responsabilități de bază:

Acordarea asistenţei medicale în funcţie de necesităţile pacienţilor
Efectuarea investigațiilor ecografice (neuro ecografie, ecografia organelor interne, etc.)
Controlul asupra dinamicii și stării pacientului

Oferim:

angajare oficială în câmpul muncii
grafic de lucru flexibil
salariul motivant și alte bonusuri
lucrul într-o echipă tânără și foarte dinamică
dezvoltare personală și profesională
reduceri la serviciile ce le prestăm

Persoanele interesate ne pot expedia CV-le pe adresa de e-mail hr@pediatrica.md. E-mail: hr@pediatrica.md
078911104
Телефон:
078911104
Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть