Manager vînzări instalații inginerești și santehnice

Ecosanteh
Город: Кишинев
Образование: Университет, институт
Опыт работы: Можно без опыта
Зарплата: Не указана
График: Полный рабочий день
Responsabilitățile postului:

dezvoltarea relațiilor cu clienții existenți, realizarea prezentărilor de instalații, instruirea managerilor;
identificarea de noi clienți și realizarea negocierilor;
analiza cererii și ofertei de pe piață;
deplasări la sediile clienților la solicitarea acestora;
oferirea de consultații clienților, coordonarea activităților;
selectarea echipamentelor, materialelor, elaborarea devizelor de cheltuieli;
pregătirea de oferte comerciale, controlul livrărilor;
extinderea pieței de desfacere, creșterea volumului de vînzări, identificarea de noi clienți în teritoriu.

Cerințe:

studii superioare/superioare tehnice;
fluență în limbile română și rusă, cunoașterea limbii engleze la nivel de conversație;
dorință de a lucra și de a avansa în plan profesional;
cunoașterea pieței instalațiilor inginerești;
experiența în elaborarea devizelor de cheltuieli este binevenită;
cunoștințe financiare și economice, abordare sistemică, gîndire analitică, abilități de comunicare dezvoltate;
caracter independent, orientare către rezultate și asumarea răspunderii pentru atingerea acestora, capacitate înaltă de muncă, excelente abilități de prezentare, deținerea unui automobil personal este binevenită.

Oferim:

angajare oficială în cîmpul muncii (pachet social integral);
un birou modern în sediul situat chiar în centrul capitalei;
salariu + %;
acces la rețeaua corporativă de telefonie mobilă/laptop;
program de lucru: 8:30-17:30;
5 zile de lucru pe săptămînă, pachet social standard;
program de lucru full time;
instruire în cadrul companiei și în străinătate;
automobil de serviciu.
E-mail: hr@ecosanteh.md
Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть