Manager achiziții

Cereale de aur
Город: Сороки
Образование: Колледж
Опыт работы: Любой
Зарплата: Не указана
График: Полный рабочий день
Cerințe:

Studii superioare sau medii speciale;
Experiența de muncă în domeniul vînzărilor sau achizițiilor va constitui un avantaj la selectarea candidatului;
Abilități de comunicare și negociere;
Elexibil, ordonat și disciplinat;
Rezistent la stres;
Program de muncă în funcție de activitățile necesare;
Cunoașterea limbii română și rusă;
Posedarea programelor MS Office (Word, Excel)
Spirit de echipă și bune abilități de comunicare;
Deținător permis de conducere cat.B;

Atribuțiile postului:

Identificarea clienților companiei în vederea atingerii obiectivelor de achiziții și vînzări a culturilor cerealiere;
Prezentarea ofertelor comerciale, participarea la negocieri comerciale cu furnizorii;
Dezvoltarea și gestionarea portofoliului de clienți;
Stabilirea și menținerea relațiilor cu clienții existenți ai companiei;
Evidența documentației aferente vînzărilor/ achizițiilor;

Oferim

Lucru într-o companie stabilă și în permanentă dezvoltare;
Angajare oficială;
Salariu competitiv + % KPI în dependență de obiectivele realizate;
Pachet social asigurat;
Tichete de masă;
Telefon de serviciu;
Achitarea amortizării automobilului;
Oferirea combustibil;
Programul de lucru: Ln - Vn (8:00-17:00);

Candidații interesați de dezvoltarea profesională în cadrul companiei noastre, Vă rugăm să trimiteți CV-ul cu marca "Manager vînzări / achiziții” la e-mai: r.filip@cda-md.com sau contactați la telefonul: 079 705 742. E-mail: r.filip@cda-md.com
Telefon: 079 705 742
Телефон:
079 705 742
Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть