Jurist

Franzeluța
Город: Кишинев
Образование: Университет, институт
Опыт работы: От 3 лет
Зарплата: Не указана
График: Полный рабочий день
Готовы трудоустроить беженцев
Responsabilități de bază:

Asigurarea desfăşurării activităţii societății în conformitate cu legislaţia în vigoare a RM
Asigurarea asistenţei juridice de specialitate în procesul de negociere şi încheierea de contracte
Consilierea sub aspect juridic a departamentelor şi conducerii acestora
Reprezentarea intereselor societății în raport cu organele statului, ale administraţiei publice centrale sau locale, instanţele de judecată (executori judecătoreşti), notariale, poliţie etc.
Participarea la derularea procedurilor judiciare și extrajudiciare
Verificarea procedurilor interne, a instrucțiunilor, regulamentelor și altor acte
Elaborarea actelor necesare activității departamentelor companiei
Alte activități conform fișei de post

Cerințe:

Studii juridice
Experiență practică în domeniul juridic de minim 3 ani
Cunoştinţe bune ale legislaţie
Utilizator încrezut PC
Fluență în limbile Română și Rusă
Capacitatea analitică și de lucru în dead-line-uri stablite
Cunoștințe temeinice în domeniile dreptului civil, dreptul muncii, dreptul administrative
Flexibilitatea, gândirea analitică

Condiții de muncă:

Activitatea într-o companie cu renume şi tradiţii;
Salariu motivant și alte beneficii;
Investiţii în dezvoltarea profesională;
Pachet corporativ de telefonie mobilă.

Va rugam sa transmiteti CV-ul pe email: s.personal@franzeluta.md cu indicarea denumirii pozitiei "Jurist". Doar candidatii care au fost selectati in urma examinarii CV-urilor transmise vor fi invitati la interviul primar.
Telefon: 069501182
Adresa: MD-2032, mun. Chişinău, str. Sarmizegetusa 30 E-mail: s.personal@franzeluta.md
Телефон:
069501182
Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть