Jurisconsult

Emigrare.md
Город: Кишинев
Образование: Университет, институт
Опыт работы: От 3 лет
Зарплата: Не указана
График: Полный рабочий день
Centrul Multifuncțional de Documente Emigrare.md a fost creat 16 ani în urmă, cu scopul furnizării serviciilor juridice complexe (https://emigrare.md/).
Acum posibilitățile noastre s-au lărgit considerabil și noi tindem să creștem o echipa mare pentru acordarea suportului necesar și calificat clienților Companiei, din acest motiv am mai deschis o funcție în departamentul juridic.
Fiind alături de noi poți beneficia de:

Salariul competitiv
Oficiul în centrul orașului: mun. Chișinău, str. Grigore Ureche, 14
Călătorii cu toată echipa, din contul companiei
Cadouri de sărbători, inclusiv pentru copii și evenimente corporative
Bibliotecă corporativă
Dezvoltarea profesională continuă

Grafic de muncă stabil : Luni – vineri, în intervalul orelor 09:00 – 18:00.
Responsabilități:

Elaborarea și implementarea politicilor interne ale companiei în conformitate cu reglementările legale și comerciale
Organizarea și gestionarea documentelor și înregistrărilor juridice ale companiei, inclusiv actele constitutive, contractele, licențele și alte documente relevante
Redactarea, revizuirea și negocierea contractelor comerciale și documentelor legale relevante
Asigurarea că activitățile și practicile companiei sunt conforme cu legislația în vigoare, inclusiv reglementările corporative, fiscale, de protecție a consumatorilor și de mediu
Oferirea de consultanță și asistență juridică în diverse aspecte ale dreptului corporativ

Te învităm să aplici pentru această funcție dacă:

Ai studii superioare finalizate în domeniul juridic
Cunoști limba română și limba rusă, fluent
Ai experiență în domeniu minim 3 ani
Ești dornic să înveți lucruri noi și primești plăcere de a lucra în echipă

Așteptăm CV-ul cu indicarea postului vacant la adresa elecronică emigrare.hr@gmail.com și te vom contacta pentru a te cunoaște mai bine.

Mai multe detalii poți afla la telefon +373 78028104. E-mail: emigrare.hr@gmail.com
Telefon: +373 78028104
Телефон:
+373 78028104
Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть