Inginer rețele de telecomunicații

General Solution
Город: Кишинев
Образование: Любое
Опыт работы: Можно без опыта
Зарплата: Не указана
График: Полный рабочий день
Compania General Solution caută o persoană pentru
instruire în funcția de inginer rețele de telecomunicații (conectare internet și televiziune) în Chișinău.

Cerințe:
Este obligatoriu să aveți propria auto și permis de conducere;
Atitudine responsabilă față de muncă;
Abilitate de învățare, politețe în relațiile cu clienții, rezistență la stres;
Învățământul superior și experiența profesională nu sunt necesare.

Responsabilități:
Conectare internet și televiziune pentru persoane fizice.

Oferim:
O săptămână de instruire pe cheltuiala companiei;
O săptămână de stagiu plătit;
Angajare oficială în conformitate cu legislația RM;
Nivel ridicat al salariilor;
Amortizarea plătită a vehiculului dvs. (separat de salariu);
Combustibil plătit (separat de salariu).
Телефон:
069126847
Контактное лицо:
Anatolii
Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть