Ghid de turism

Voiaj International & CO
Город: Кишинев
Образование: Любое
Опыт работы: Любой
Зарплата: От 800 До 1000 EUR
График: Полный рабочий день
Место работы: На территории работодателя
Voiaj International, lider în industria turismului, caută să își extindă echipa cu un Ghid de Turism pasionat și cunoscător, posibil chiar și fără experiență. Dacă ai o pasiune pentru călătorii, cultură și istorie și dorești să împărtășești această pasiune cu alții, te invităm să te alături echipei noastre!

Responsabilități:
- Conducerea grupurilor de turiști în excursii locale și internaționale, oferind o experiență memorabilă și educativă.
- Furnizarea de informații fascinante despre istoria, cultura și geografia destinațiilor vizitate.
- Asigurarea siguranței și satisfacției clienților pe tot parcursul călătoriei.
- Gestionarea eficientă a itinerariilor și coordonarea activităților zilnice ale grupului.

Cerințe:
- Fluent în limbile română, rusă și engleză.
- Cunoștințe solide de geografie, istorie și capacitatea de a învăța rapid despre culturile locale.
- Abilități excelente de comunicare, negociere și capacitatea de a construi relații.
- Capacitatea de a gestiona situații complexe cu calm și profesionalism.
- Disponibilitate pentru un program de lucru flexibil, inclusiv deplasări frecvente.

Beneficii:
- Salariu competitiv începând de la 800 euro, plus bonusuri de performanță.
- Cazare gratuită și acces la toate obiectivele turistice din cadrul excursiilor..
- Oportunități excelente de dezvoltare profesională și personală prin traininguri și seminare specializate.
- Mediu de lucru dinamic și suportiv, cu posibilități reale de avansare în carieră.

Dacă ești entuziasmat să devii parte din aventura noastră și să contribui la crearea unor experiențe de neuitat pentru turiștii noștri, trimite CV-ul și adresa de email: aneaga@voiaj.md

Deadline pentru aplicări: 01.03.2024

Fii vocea care ghidează și inspiră călătorii într-una dintre cele mai frumoase destinații din lume. Alătură-te echipei Voia International și transformă fiecare călătorie într-o poveste memorabilă!
Контактное лицо:
Artiom Neaga
Сайт:
Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть