Fotograf de eveniment

Schimbator Studio
Город: Кишинев
Образование: Любое
Опыт работы: Любой
Зарплата: 15000 MDL
График: Полный рабочий день
Suntem în căutarea unui fotograf pasionat pentru a se alătura echipei noastre.
Responsabilități:

Documentarea evenimentelor într-o manieră fotojurnalistică și captarea momentelor cheie.
Livrarea de imagini de înaltă calitate pentru utilizare în materiale promoționale, pe site-uri și în mediile de socializare.
Colaborarea strânsă cu echipa editorială pentru a asigura coerența și relevanța conținutului vizual.

Cerințe:

Experiență în fotografia de evenimente sau fotografie jurnalistică;
Abilități excelente de comunicare și interacțiune cu oamenii;
Cunoștințe solide în editarea și prelucrarea imaginilor;
Echipament propriu și cunoștințe tehnice avansate în fotografie;
Abilitatea de a lucra eficient în situații dinamice și sub presiune.

Beneficii:

Oportunitatea de a lucra la unele dintre cele mai captivante evenimente din țară, evenimente business, conferințe, vizite oficiale;
Dezvoltarea abilităților tale într-un mediu profesionist;
Mediu de lucru prietenos.

Salariu: 15000 + bonusuri
Cum aplici:
Trimite-ne portofoliul tău, CV-ul și o scrisoare de intenție la adresa de e-mail. Te rugăm să menționezi în subiectul e-mailului "Aplicare Fotograf Evenimente". E-mail: hr@schimbator.com
Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть