Event manager

Recrutare.md
Город: Кишинев
Образование: Любое
Опыт работы: Любой
Зарплата: От 12000 До 25000 MDL
График: Полный рабочий день
Место работы: На территории работодателя
Suntem în căutarea unui Event Manager pasionat în domeniul turismului!

Responsabilități:
-Planificarea și coordonarea evenimentelor turistice, inclusiv excursii, călătorii tematice, conferințe și reuniuni
-Gestionarea tuturor aspectelor logisticilor evenimentului, inclusiv transport, cazare, activități și programare
-Colaborarea strânsă cu partenerii locali și internaționali pentru a asigura o experiență de calitate pentru clienți
-Supervizarea echipei de organizare a evenimentelor și asigurarea unei comunicări eficiente și a unei coordonări strânse între toți factorii implicați
-Evaluarea și îmbunătățirea constantă a proceselor și a experiențelor pentru a asigura satisfacția și fidelitatea clienților
Cerințe:

-Experiență anterioară în planificarea și gestionarea evenimentelor, preferabil în industria turismului sau a ospitalității
-Abilități excelente de comunicare, negociere și rezolvare a problemelor
-Capacitatea de a lucra sub presiune și de a gestiona multiple proiecte simultan
-Creativitate și atenție la detalii pentru a crea experiențe memorabile pentru clienți
-Cunoștințe solide de limbi străine sunt un avantaj
Beneficii:

-Oportunitatea de a lucra într-un mediu dinamic și stimulant, în care fiecare zi este diferită
-Posibilitatea de a călători și de a experimenta diverse destinații și culturi
-Dezvoltare profesională continuă și oportunități de avansare în cadrul companiei
Dacă sunteți gata să vă însușiți rolul de a crea momente speciale și de a oferi clienților noștri experiențe de călătorie de neuitat, vă rugăm să trimiteți CV-ul :
e-mail: moldovarecrutare@gmail.com
Телефон:
060076730
Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть