Depozitar

DLR Metal Construct
Город: Кишинев
Образование: Любое
Опыт работы: От 1 года
Зарплата: Не указана
График: Полный рабочий день
Место работы: На территории работодателя
Responsabilități:
Primirea, stocarea și distribuirea materialelor necesare pentru procesul de producție conform cerințelor și programelor stabilite.
Colaborarea strânsă cu echipa de producție pentru a asigura un flux eficient de materiale și evitarea întreruperilor în procesul de producție.
Asigurarea pregătirii corespunzătoare a materialelor pentru linia de producție, inclusiv sortarea, ambalarea și etichetarea adecvată.
Menținerea unui nivel optim de stocuri pentru a satisface cerințele de producție și minimizarea riscului de stoc excesiv sau lipsuri.
Utilizarea eficientă a spațiului de depozitare, optimizând organizarea și aranjarea materialelor în conformitate cu regulile de siguranță și standardele companiei.
Întocmirea rapoartelor privind stocurile, consumul de materiale și alte activități de depozitare în concordanță cu politicile și procedurile interne.
Supravegherea și mentenanța regulată a echipamentelor din depozit pentru a asigura funcționarea corectă.
Cerințe:

Experiență anterioară în gestionarea materialelor de producție și depozitare.
Cunoștințe solide despre procedurile de manipulare a materialelor și a normelor de siguranță.
Abilități bune de organizare și atenție la detalii.
Capacitatea de a lucra eficient într-un mediu de producție aglomerat.
Abilități de comunicare eficientă și colaborare cu echipa de producție.
Adaptabilitate la sarcini variate și la un mediu de lucru dinamic.
Candidații interesați sunt invitați să expedieze CV-ul la următoarea adresă: resurseumane@dlr.md sau să sune la numărul de telefon 078770412.
Телефон:
078770412
Контактное лицо:
Resurse Umane
Сайт:
Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть