Content Creator

Meraki Bureau
Город: Кишинев
Образование: Любое
Опыт работы: Можно без опыта
Зарплата: Не указана
График: Гибкий график
Suntem o agenție cu sediul în Chișinău, specializată în crearea de campanii de marketing digital inovatoare și captivante pentru o gamă diversă de clienți.
Cautăm un creator de conținut talentat cu experiență în generare de idei și creare de proiecte pentru clienți. Cineva dispus să împărtășească nu doar succesul, dar și munca necesară pentru a-l atinge.
Valorile pe care le apreciem:

Deschis/ă spre schimbare
Conștient/ă
Cu inițiativă
Cu abilități bune de comunicare

Ce ne așteptăm:

Implicare, interes în proiecte
Abilități de lucru în CapCut sau alte programe de editare video
Abilități de design (pentru a crea story-uri)
Un portofoliu/case-uri
Abilități de creare a conținutului: vei lucra cu o cantitate mare de conținut, ajutând la generarea și crearea acestuia
A fi la curent cu tendințele și inovațiile din domeniu
Echipament pentru filmări de calitate (telefon sau cameră)

Responsabilități:

Crearea de conținut foto și video
Filmare de videoclipuri în conformitate cu scenariile sau fără ele pentru a fi postate ulterior pe Instagram, TikTok
Respectarea termenelor limită
Montaj video

Ce oferim:

Job full-time
Birou cool în centrul orașului
Program flexibil
Dezvoltare internă, acces la resurse educaționale
Echipă minunată
Atmosferă plăcută

Dacă acest anunț se potrivește aspirațiilor tale, trimite CV-ul și câteva lucrări proprii pe adresa de email popoviciolga04@gmail.com. E-mail: popoviciolga04@gmail.com
Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть