Manager oficiu

Ecoscon
Город: Кишинев
Образование: Любое
Опыт работы: От 1 года
Зарплата: 10000 MDL
График: Полный рабочий день
Место работы: На территории работодателя
Căutăm Asistent oficiu care să ne ajute să oferim o experiență remarcabilă clienților Ecoscon și să îmbunătățim performanța în vânzări

Despre noi
Suntem compania Ecoscon, oferim servicii de curățare a canalizării (vidanjare), desfundare canalizare, arendă WC Mobile, la un nivel profesional ridicat. Aplicăm o abordare profesională a soluționării oricărei probleme și facem tot posibilul pentru garantarea eficienței prestării serviciilor noastre și respectarea termenelor de executare.

Investim în instruirea continuă a echipei noastre, investim necontenit în comunicarea cu clienții noștri, atât cei activi, cât și cei potențiali.

Descrierea jobului

Pe postul de Asistent oficiu vei fi responsabil de 5 obiective importante:

Să menții activitatea companiei pe platformele sociale (postări informative și discuții cu clienții pe Facebook/Instagram)
Să elaborezi ofertele pentru clienții potențiali
Să discuți la telefon cu clienții potențiali
Să îndeplinești calitativ sarcinile adiacente atribuite de Supervizor
Să raportezi regulat activitatea către Supervizor Vânzări
În ce condiții suntem dispuși să cooperăm:

Oferim unui salariu motivant
Sistem de motivație bazat pe Salariu fix + KPI + bonusuri
Program de lucru: 9:00 - 18:00
Locația: or. Chișinău, Telecentru
Punem la dispoziție un sistem de instruire și inducție de la A la Z, alături de un mentor avansat.
Concediu de odihnă și concediu medical;

Vei fi privilegiat, în cazul în care:
Ai cunoștințe de MS Office, în special Excel;
Ai abilități excelente de comunicare, prezentare și relaționare cu clienții și colegii;
Ai cunoștințe și înțelegi ce înseamnă o relație constantă cu un client
Ești motivat și orientat către realizarea obiectivelor și îndeplinirea targetului;
Și în final, dacă citind cu atenție acest anunț, ați realizat că acesta este jobul la care visați de mult timp, așteptăm CV dvs la adresa de office@ecoscon.md

cu tema email „Vreau să lucrez la Ecoscon în calitate de Asistent oficiu”

Așa vom înțelege că sunteți cu adevărat o persoană atentă și responsabilă.
Телефон:
079060202
Сайт:
Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть