Ajutor bucatar- Persoană de Serviciu

Sun Kids
Город: Вадул-луй-Водэ
Образование: Любое
Опыт работы: Можно без опыта
Зарплата: Не указана
График: Полный рабочий день
Atribuțiile:

Să facă pregătirile preliminare – să curețe, să taie, să toace. Să păstreze curățenia în bucătărie și în spațiul de lucru.
Să igienizeze și să întrețină echipamentele de gătit.
Să deserveasca persoanele in timpul mesei. Sa stearga praful, sa mature si sa spele cel putin o data pe zi, in casute. Pregatirea si spalarea obiectelor textile. Pregatirea pentru livrare a obiectelor spalate. Intretinerea echipamentelor specifice de spalatorie.

Cerințe:

Cunoștințe culinare de bază;
Capacitate bună de organizare;
Rapiditate în realizarea sarcinilor;
Rezistență fizică;
Adaptare la munca de rutină;
Abilități de comunicare și de lucru în echipă; Responsabilitate si disciplină;

Oferim:

Program de lucru full time; Loc de trai; Mincarea inclusa;
Pachet social integral;
Salariu atractiv;
Mediu de lucru plăcut și dinamic;

Locul de lucru: or. Vadul lui Voda
Persoanele interesate sunt rugate să expedieze CV cu poză la adresa: Sunkidsacademy@mail.ru cu specificarea postului pentru care aplica sau să ne contacteze la nr de telefon 060339777. E-mail: sunkidsacademy@mail.ru
Telefon: 060339777
Телефон:
060339777
Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть