Director comercial

EUROIMOBIL SRL
Город: Кишинев
Образование: Высшее
Опыт работы: Можно без опыта
Зарплата: Не указана
График: Полный рабочий день
Director Comercial
Responsabilităţi:
- administrarea vânzărilor şi activităţii comerciale a agenţiei;
- controlul îndeplinirii planului de vânzări, dezvoltarea agenţiei;
- gestionarea relațiilor cu cei mai mari clienți;
- stabilirea relațiilor de colaborarea cu cele mai mari companii de construcție din țară;
- motivaţia personalului, instruirea noilor angajaţi;
- monitorizarea şi coordonarea procesului de colaborare cu cei mai mari clienți.

Cerinţe:
- studii superioare (marketing, economie);
- experienţă de succes în funcţie administrativă – minimum 2 ani;
- experiență în vînzări;
- orientarea spre rezultat;
- perseverenţă şi responsabilitate;
- flexibilitate şi optimism, energic şi aspect prezentabil;
- cunoaşterea fluentă a limbilor română, rusă și engleză.

Noi oferim posibilitate de dezvoltare, un salariu motivant şi multe alte avantaje
Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть