Trainer/formator

Retea de Restaurante
Город: Кишинев
Образование: Высшее
Опыт работы: До 2 лет
Зарплата: Не указана
График: Полный рабочий день
Responsabilități:
-Responsabil de crearea și livrarea diferitor programe de training (comunicare, management, vînzări);
-Înțelege strategia de lucru a companiei și a grupului;
-Utilizează cele mai bune metode de învățare pentru a asigura asimilarea informațiilor.

Beneficii:
-Lucrul într-o rețea de restaurante mereu în dezvoltare;
-Program flexibil și remunerare motivantă;
-Posibilități de creștere și dezvoltare în domeniul formărilor.

Cerințe:
-Studii superioare finisate;
-Experiență de muncă în elaborarea și prestarea serviciilor de instruire, coaching;
-Cunoașterea principiilor de învățare ale adulților;
-Abilități de comunicare verbală, scrisă și de organizare;
-Capacitatea de a prezenta informațiile într-o manieră clară și concisă unui public variat.

Persoanele interesate sunt rugate să expedieze CV-ul la următoarea adresă de e-mail: mk.restaurants22@gmail.com.
Контактное лицо:
Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть