Partner vanzari imobiliare euroimobil

EUROIMOBIL SRL
Город: Кишинев
Образование: Высшее
Опыт работы: Можно без опыта
Зарплата: Не указана
График: Полный рабочий день
PARTNER Vanzari imobiliare EUROIMOBIL
CANDIDATUL IDEAL:
- Studii superioare
- Abilitati dezvoltate de vanzare-negociere
- Capacitatea de a lucra independent; spirit antreprenorial
- Carnet de conducere cat B si masina personala
RESPONSABILITATI / BENEFICII:
Partner de vanzari este o persoana fizica autorizata , care incheie un contract de partner cu reprezentantul legal al biroului si are ca sarcini:
- Descoperirea portofoliului de clienti in sectorul imobiliar;
- Folosirea metodelor / canalelor de vanzari specifice de imobiliare;
- Implementarea strategiei de marketing si vanzari imobiliare;
- Prezentarea de solutii integrate, folosirea tehnicilor de negociere si finalizarea vanzarii imobiliare;
- Negocierea contractelor de vanzari imobiliare;
- Planificarea activitatilor zilnice;
- Dezvoltarea personala continua si participarea la evenimentele de brand.
- Numai candidatii eligibili vor fi contactati pentru interviu
Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть