Agent imobiliar

Apartera Imobil
Город: Кишинев
Образование: Любое
Опыт работы: Любой
Зарплата: Не указана
График: Полный рабочий день
Angajam persoana in calitate de manager servicii de inchiriere a locuintelor.
Lucru interesant si dinamic.
Responsabilități de bază:
_ Cunoasterea limba straina (engleza, rusa - obligatoriu)
_ Identificarea imobilului cautat si cazarea clientului.
– Formarea și gestiunea bazei de clienți și imobile;
– Capacitatea de a identifica imobilul căutat, după caracteristicile și cerințele clienților;
– Asistența deplina in timpul tranzacției;
– Raportul zilnic al lucrului efectuat;

Compania oferă:

– Salariu + comision, în dependență de efortul depus și propriile rezultatele;
– Comision poate crește treptat;
– Telefon de serviciu, loc de munca amenajat, pachet social asigurat, oficiu in centrul orașului;

Apreciem mult persoanele active, pozitive și dornice să obțină un venit considerabil (400-800 €).
Dacă corespunzi cerințelor si ai abilitatile necesare, trimite-ne un CV cu poza la adresa: aparteraimobil@gmail.com si noi neaparat te vom contacta.!
Контактное лицо:
Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть