Director vînzări mobila

mobinfo
Город: Кишинев
Образование: Высшее
Опыт работы: От 2-х до 5-и лет
Зарплата: Не указана
График: Полный рабочий день
Responsabilități:
1. Administarea magazinului ofline si online
2. Administrarea personalului din magazine
3. Îndeplinirea Planurilor de vânzari stabilite
5. Propuneri de îmbunătățiri magazine
6. Creșterea nivelului de cunoștințe a personalului magazinelor referitor la produse, oferte.
7. Adunări regulate cu personalul magazinelor, discutarea și rezolvarea tuturor solicitarilor
8. Participarea la elaborarea promoțiilor Companiei
9. Monitorizarea ofertelor concurenților
10. Urmarirea standartelor de deservire și îmbunătățirea lor continuă

Ce ne dorim de la candidat:
Experiența în vinzarea mobilei
Studii superioare
Experiență în evaluarea performanțelor și gestiunea personalului
Cunoașterea limbii române/ruse
Persoana activă și energică
Abilițăți înalte de organizare și administrare
Responsabil și punctual
Rezistent la situații de stres
Dacă ești interesat, trimite CV-ul cu poză pe:mobinfo00@mail.ru
Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть