Reprezentant medical

Город: Кишинев
Образование: Высшее
Опыт работы: Любой
Зарплата: Не указана
График: Полный рабочий день
Cerințe față de candidat:

- Experiență de muncă într-o poziție similară, într-o companie farmaceutică este binevenită.
- Studii – superioare de dorit Stomatologice sau Medicale & Farmaceutice.
- Comunicabilitate, activitate, spirit de disciplină.
- Orientare spre rezultat.
- Capacitatea de a lucra în echipă și independent.
- Experiență în conducerea automobilului.

Responsabilități:

∙ Promovarea produselor în conformitate cu strategia companiei.
∙ Vizite regulate la medicii specialisti
∙ Organizarea și desfășurarea prezentărilor si meselor rotunde.
∙ Întocmirea dărilor de seamă interne cu privire la activitatea desfășurată.

Compania oferă:

∙ Pachet salarial atractiv
∙ Achitatea cheltuielilor de telefonie mobilă.
∙ Automobil de serviciu.
∙ Instruire și traininguri.
Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть