Offset printing

“Moldova Jobs” SRL
Город: Кишинев
Образование: Любое
Опыт работы: Любой
Зарплата: Не указана
График:
CANDIDATUL IDEAL:
Vrem sa gasim cit de repede posibil specialisti tipografi offset de la nivel incepator pina la nivel avansat cu tendinte de integrare in intr – o echipa, in obtinerea de rezultate efective.

RESPONSABILITATI / BENEFICII:
Cautam persoane pentru a lucra cu masini tipografice offset. Asiguram cursuri de formare, comoditati, utilitati, asigurare de sanatate, masa cel putin odata pe zi. Cei interesati sunt rugati sa trimita CV in limba romina la email: moldovajobs@gmail.com.

DESCRIEREA COMPANIEI SAU A JOBULUI:
Companie de furnizarea de produse de promovare.

ANUNTUL CONTINE UN INTERVIU ONLINE CU 4 INTREBARI
Aveti experienta in lucrul cu masini de tipografie?
Sunteti dispus sa lucrati in alta tara?
Cata experienta aveti in lucrul cu masini offset de tipografie de ultima generatie?
Care v-ar fi pretentiile salariale?
Телефон:
079 28 35 53
Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть