Fundraiser (colectare de fonduri)

AO CASMED
Город: Бельцы
Образование: Высшее
Опыт работы: Любой
Зарплата: Не указана
График: Частичная занятость / Совместительство
AO ,,CASMED,, anunță concurs pentru ocuparea postului de FUNDRAISER
(colectare de fonduri) part time, în mun. Bălți.

Cerințe faţă de candidaţi:
- Studii superioare;
- Experienţă pe o poziţie similară constituie un avantaj;
- Buna cunostere a limbii engleze (scris si vorbit);
- Cunoaşterea în detaliu a pachetului Microsoft Office;
- Experienta în organizarea de evenimente de strangere de fonduri;
- Personalitate dinamică, flexibilă, analitică;
- Experienta de lucru / voluntariat într-un ONG reprezintă un avantaj;
- Permis de conducere cat. B și experiență în conducerea automobilului reprezintă un avantaj;
- Disponibilitate pentru program prelungit și deplasări.
Descrierea postului:
- Dezvoltarea strategiei de atragere de fonduri a organizaţiei;
- Identificarea şi analiza intereselor donatorilor instituționali;
- Identificarea şi valorificarea oportunităţilor de finanţare din cadrul rețelelor de donatori;
- Scrierea cererilor de finanţare conform standardelor solicitate de fiecare donator;
- Menţinerea şi consolidarea relaţiei cu donatorii instituţionali şi individuali pentru fidelizarea acestora;
- Organizarea şi coordonarea evenimentelor de strângere de fonduri;
- Realizarea materialelor necesare în comunicarea cu donatorii şi potenţialii donatori: scrisori, prezentări, proiecte, rapoarte;
- Participarea la diverse activităţi/evenimente, ce au ca scop stabilirea de parteneriate pentru atragere de fonduri.
Beneficii:
- Mediu de lucru atractiv şi echipă tînără şi dinamică;
- Posibilitatea de implicare activă în proiectele asociaţiei;
- Posibilitatea de formare şi instruire permanentă.
Контактное лицо:
Persoanele interesate sunt rugate să expedieze CV-ul la adresa de email
Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть