Casier

PRIME CAPITAL
Город: Кишинев
Образование: Высшее
Опыт работы: От 2-х до 5-и лет
Зарплата: Не указана
График: Полный рабочий день
Casier

Compania financiară cu capital străin, specializată în oferirea împrumuturilor ipotecare şi pentru business, anunta concurs pentru suplinirea postului vacant de Casier.

Cerinţe faţă de candidat:
• studii superioare economice;
• cel putin 1 an de experienţă profesională în calitate de casier;
• abilităţi de operare PC, (1 C constituie un avantaj);
• responsabilitatate maxima, corectitudine si acuratete;
• cunoasterea limbilor romana, rusa.

Responsabilităţi generale:
• gestionarea numerarului si intocmirea registrului de casa;
• inregistrerea notelor contabile privind operatiunile de casa;
• efectuarea platilor si incasarilor in numerar;
• inregistrarea in sistemul informational a operatiunilor realizate prin casierie;
• asigurarea aplicarii in totalitate a normelor legislative in vigoare.

Compania oferă:
• mediu de lucru amiabil unde persoanele cu initiativa sunt încurajate şi promovate;
• remunerare competitiva in corelatie cu experienta si performantele candidatului.

Persoanele interesate sunt invitate sa expedieze CV-ul la adresa de e-mail: hr@primecapital.md.
In tema scrisorii mentionati in mod obligatoriu denumirea postului pentru care candidati.

Vor fi contactate pentru interviu doar persoanele care au trecut etapa de selecte a CV-urilor.

Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть