Teleoperatori vorbitori de limba engleză si rusa

Netizencall
Город: Кишинев
Образование: Любое
Опыт работы: Любой
Зарплата: Не указана
График: Полный рабочий день
Compania NETIZENCALL angajează la Chișinău
Cautăm :

5 Teleoperatori vorbitori de limba engleză ( nivel B1/B2/C1/C2 ) SI rusa (nivel C1 minimum )
pentru un post :
-fie cu program 24/24 si 7/7
-fie cu program parțial
-fie cu program de lucru complet
Candidații ce dispun de cunoștințe in domeniul juridic si administrativ francez vor fi privilegiați.
Descrierea postului :
Constituirea dosarelor, apeluri telefonice către diferite organe administrative franceze, relansări, etc.
Angajăm pentru MINIMUM 6 luni. Remunerare atractivă.
( Candidaturile pot fi trimise in limbile franceză sau engleză pe adresa : p.chambe@netizencall.com )
Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть