Manager în turism

Fabrica-Tur SRL
Город: Кишинев
Образование: Любое
Опыт работы: Любой
Зарплата: Не указана
График: Полный рабочий день
Dacă ești energic, harnic și tinzi spre autorealizare- vino la noi. Noi îți oferim posibilitatea de ați determina de sine stătător mărimea veniturilor tale. Compania de turism solicită candidați la poziția de agent vănzări bilete de avion (Ticketing).
Responsabilități de bază:
- Operarea sistemelor de rezervări
- Eliberarea biletelor și a altor documente necesare
-Gestionarea sistemului CRM, corectitudinea documentelor
-Recepționarea apelurilor de intrare și ieșire
-Capacitatea de asculta cu precauție clientul și de a indentifica toate creințele
- Optimizarea și promovarea vînzărilor
- Dorința de autoperfecționare continuă în domeniul ticketingului

Cerințe:
- Experință de la 2 ani
- Cunoașterea destinațiilor și redicționarea cliențolor, după orar, prețuri .
- Vorbirea fluentă a limbii române și ruse
-Cunoașterea limbii engleze
- Operativitatea și productivitatea în muncă
-Abilitatea de a fi politicos, tolerant, sociabil
-Aspect îngrijit, riguros și simpatic

Oferta companiei:
Salariu motivant și posibilitatea de creștere profesională. Angajarea în cîmpul muncii conform Legislației în vigoare a Republicii Moldova. Atmosferă caldă, colectiv tînăr și ambițios.

Persoanele interesate pot trimite CV-ul la adresa katyamelnic@mail.ru, indicînd postul vacant, la care optează.
Телефон:
060011300, 022-228899
Контактное лицо:
Olga Vataman
Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть