HR Manager

GlobCom Company S.R.L.
Oraș: Chișinău
Studii: Superioare
Experiența de munca: De la 2 pina la 5 ani
Salariu: Nespecificat
Program de muncă: Full-time
Compania GLOBCOM COMPANY recrutează Specialist Resurse Umane.

Cerințe față de candidat:

- Diplomă de bacalaureat și studii superioare;
- Cunoașterea fluentă a limbilor: română, engleză și rusă;
- Experienţă de muncă - 3-4 ani;
- Cunoașterea legislației muncii;
- Excelente abilitati de comunicare, lucru in echipa , inovare, negociere;
- Abordare profesionistă;
- Abilități de comunicare și spirit de echipă, orientare client, atitudine pozitivă, rezistență la stres, disponibilitate program de lucru neregulat;
- Fără înscrisuri în cazierul judiciar;
- Cunoașterea bună a PC (Microsoft Office, Outlook, etc.).

Responsabilități:

- Planificarea și organizare activităților departamentului ”Resurse Umane”;
- Asigurarea interpretării corecte și aplicarea politicilor de personal ale companiei conform normelor legale și prevederilor CM,
- Administrarea procesului de recrutare și completarea documentelor aferente procesului de recrutare;
- Organizarea și funcționarea sistemului de gestionare a dosarelor de personal din cadrul companiei;
- Întocmirea și evidența actelor în cadrul departamentului Resurse Umane (cereri, ordine, instrucțiuni, fișe de post etc.);
- Monitorizarea absențelor (concedii anuale, concedii de maternitate, de ingrijire a copilului, tabele de pontaj etc.);
- Coordonerea activității de reactualizare a fișelor de post,
- Monitorizarea și aplicarea prevederile legale în domeniul relațiilor de muncă;
- Actualizarea informațiilor în sistemul intern de HR,
- Gestionarea documentației de deplasare a personalului.
- Gestionarea evidenței polițelor medicale la CNAM.

Dacă crezi că poți face parte din echipa GLOBCOM COMPANY, expediază CV-ul în limba engleză/română la adresa de email: hr@globcom.md, cu mențiunea pentru poziția - HR Specialist.

Vor fi contactate doar persoanele care corespund cerinţelor
Atașează CV-ul Crează CV
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Crează cel mai bun CV din Moldova!

Completează CV-ul pe Rabota.md
și trimite-l în orice companie cu un singur click!

Iți va lua 10 minute

Ai deja un CV pe site-ul nostru?
Intră pe site

Crează CV

Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide