Agenti vanzari zona Sud

Avicola Floreni №9203730, 20.05.2020
Город: Кишинев
Образование: Любое
Опыт работы: До 2 лет
Зарплата: Договорная
График работы: Полный рабочий день
Responsabilitati
• Să dezvolte reteaua de clienţii şi zona de care răspunde în scopul realizării bugetului de vînzări şi a
indicatorilor de piață ai Companiei;
• Responsabil de controlul şi gestiunea bunurilor existente în zona sa de vînzări;
• Să efectueze vînzarea produselor companiei către clienţi;
• Să urmareascarespectarea regulilor, politicilor şi procedurilor Companiei.
• Să urmareasca mercantizarea produselor Companiei.

Cerinte fata de candidat:
• Cunoştinţe şi experienţă în domeniul vânzărilor de cel putin 1 an;
• Permis de conducere cat. B + automobil - obligatoriu;
• MS Office + 1C;
• Posedarea obligatorie a limbilor romana, rusa.
Compania ofera:
• salariu competitiv;
• pachet social integral;
• activitate intr-o echipa tinara si unita.
Persoanele interesate pot expedia CV-ul cu indicarea functiei dorite la adresa de e-mail: hr@floreni.com
sau ne pot contacta la numarul de telefon: (022) 66 70 84, 060667349.
Doar candidatii selectati vor fi invitati la interviu!
E-mail: hr@floreni.com
Telefon: (022) 66 70 84, 060667349
Телефон: (022) 667-084, 060667349
НазадВперед
Прикрепить файл с CV Моё CV с сайта Rabota.md
Прикрепить файл с CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Создайте лучшее CV в Молдове!

Заполните CV на Rabota.md
и в один клик отправляйте в любую компанию!

Это займет 10 минут

У вас уже есть CV на нашем сайте?
Войти на сайт

Создать CV

Отправить CV
Закрыть

CV отправлено!

Закрыть