Manager vinzari Regiuni

Rost Import №9107784, 24.03.2020
Город: Бельцы
Образование: Любое
Опыт работы: Любой
Зарплата: От 10000 MDL
График работы: Полный рабочий день
Compania “ROST IMPORT” S.R.L. este o companie pozitionata pe intreg teritoriul R.Moldova in importul, producerea si distributia marfurilor pentru copii.

Ce vinde “ROSTIMPORT” S.R.L.:
- Jucarii pentru copii de toate virstele
- Accesorii de sport pentru copii;
- Incltaminte pentru copii;
- Produse de dezvoltare s.a.

Angajam manager vinzari in domeniul jucariilor. In regiunile de Nord si Sud a R.M ( Nord: (Balti, Floresti, Soroca etc) Sud: (Causeni, Comrat, Basarabeasca, Ceadir-Lunga, Vulcanesti)
Responsabilităţi:
- dezvoltarea şi promovarea vânzărilor
- căutarea activă a clienților, desfășurarea negocierilor încheierea contractelor.
- stabilirea relaţiilor de parteneriat cu clienţii NOI.
- realizarea obiectivelor în vînzări;

Cerinţe:
- Abilităţi de comunicare si negociere cu clienţii;
- Punctualitate şi corectitudine;
- Experienţa în domeniul vânzărilor constituie un avantaj;Compania ofera pregatire in vinzari ,Tehnici de vinzari 1C;
- Cunoasterea limbilor română şi rusă;
- Deținerea permisului de conducere și a automobilului personal.

Oferim:
- Oportunitati de dezvoltare personală și profesională;
- Angajare oficială si pachet social complet;
- Ceai, cafea pentru mai multa energie!
- Salariu stabil. Salariu de la 10000 lei.

Cautam colegi in echipa noastra care sa contribuie la creșterea companiei!
Dacă te-ai regăsit printre rîndurile de mai sus, expediază CV-ul cu poza la adresa hr@rostimport.md
Te aşteptăm cu drag în echipa noastră! E-mail: hr@rostimport.md\r\nwww.rostimport.md
НазадВперед
Прикрепить файл с CV Моё CV с сайта Rabota.md
Прикрепить файл с CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Создайте лучшее CV в Молдове!

Заполните CV на Rabota.md
и в один клик отправляйте в любую компанию!

Это займет 10 минут

У вас уже есть CV на нашем сайте?
Войти на сайт

Создать CV

Отправить CV
Закрыть

CV отправлено!

Закрыть