Expert în Creditare- Comrat

IuteCredit №8749181, 02.12.2019
Город: Комрат
Образование: Любое
Опыт работы: Любой
Зарплата: Договорная
График работы: Полный рабочий день
Experții în Creditare vor asigura cea mai bună desfășurare a activității de Front Office
în domeniul creditării clienților persoane fizice, atât pentru creditarea
propriu-zisă, cât și pentru operațiuni și sarcini similare.

Candidatul ideal:

Are experiență în domeniul creditării, care este un mare avantaj;
Deține tehnici de comunicare și negociere în domeniul vânzări;
Nu-i lipsește abilitatea de a convinge și de a intra ușor în contact cu clientul;
Este orientat către client (înțelege și satisface nevoile clienților);
Este vorbitor fluent de limba română și rusă, cunoaște limba engleză la nivel mediu;

Responsabilități principale:

Preluarea cererilor de creditare de la clienți atât prin telefon cât și în Front Office;
Analiza cererilor de creditare și luarea deciziilor necesare;
Verificarea documentelor prezentate de clienți și executarea operațiunilor aferente de înregistrare date clienți, conform procedurilor interne ale companiei;
Prezentarea clienților a informației despre produsele și serviciile financiare oferite de companie;
Procesarea și îndeplinirea cât mai eficientă a sarcinilor primite.

Noi oferim:

Posibilitatea de a te dezvolta personal și profesional alături de cei mai buni specialiști;
Un grafic de muncă full time - 40 ore pe săptămână;
Pachet social + asigurare medicală + tichete de masă + traininguri;
Salariu FIX + sistem de BONUSARE lunar.
Dacă dorești să susții succesului nostru atunci APLICĂ ACUM,
trimite CV-ul tău la adresa de email: hire@iutecredit.md
Телефон: +37360328764
НазадВперед
Прикрепить файл с CV Моё CV с сайта Rabota.md
Прикрепить файл с CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Создайте лучшее CV в Молдове!

Заполните CV на Rabota.md
и в один клик отправляйте в любую компанию!

Это займет 10 минут

У вас уже есть CV на нашем сайте?
Войти на сайт

Создать CV

Отправить CV
Закрыть

CV отправлено!

Закрыть