Asistent manager (satul Soltănești, raionul Nisporeni)

Golden Piglet SRL №8748679, 02.12.2019
Город: Ниспорены
Образование: Любое
Опыт работы: Любой
Зарплата: Договорная
График работы: Полный рабочий день
Durata contractului: nedeterminată.
Loc de muncă: satul Soltănești, raionul Nisporeni.
Responsabilităţile funcției:

Contribuie la evidența orelor de lucru și întocmirea tabelelor de pontaj.
Îndeplinește comanda de materiale necesare în procesul de lucru.
Asigură evidența și întocmirea actelor de circulație internă (inclusiv facturi de expediție, facturi fiscale etc.).

Abilităţi:

Capacitatea de a acționa rapid în scopul optimizării procesului de lucru;
Abilitatea de a organiza propria munca pentru obtinerea nivelului maxim de productivitate;
Persoană cu iniţiativă și nivel maxim de responsabilitate.
Persoana organizată, cu capacitatea de a-i organiza pe cei din jur.
Orientare spre rezultate pozitive.
Cunoaşterea limbii engleze.
Cunoaşterea calculatorului.

Compania oferă:

Mediu de lucru într-o companie cu o cultură şi viziune europeană, cu un colectiv tînăr și ambițios.
Pachet social complet.
Alte facilități (echipament de lucru complet, telefon de serviciu, prînz asigurat etc.)

Persoanele interesate vor transmite CV’ul la următoarea adresă electronică: hr@pukoven.md
Număr de contact: 068992205; 062187042. E-mail: hr@pukoven.md
Telefon: 068992205; 062187042
Телефон: 068992205, 062187042
E-mail: hr@pukoven.md
НазадВперед
Прикрепить файл с CV Моё CV с сайта Rabota.md
Прикрепить файл с CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Создайте лучшее CV в Молдове!

Заполните CV на Rabota.md
и в один клик отправляйте в любую компанию!

Это займет 10 минут

У вас уже есть CV на нашем сайте?
Войти на сайт

Создать CV

Отправить CV
Закрыть

CV отправлено!

Закрыть