Agent vânzări Sud dep.Non-Food (cu experienta)

Orbico №8745810, 02.12.2019
Город: Кишинев
Образование: Высшее
Опыт работы: Любой
Зарплата: Договорная
График работы: Полный рабочий день
Vino sa fii parte a echipei Orbico!

Vei beneficia de:

Salariu atractiv + Pachet social complet
Telefon de serviciu
Tichete de masă și Transport de serviciu
Sala de sport (gratuit)
Produse la preţ special + reducere
Posibilitate de creștere în carieră șii dezvoltare profesională
Bonus pentru recomandarea unui angajat
Compensarea participării la maratoane, traininguri
Fructe proaspete, ceai, cafea, patiserie la oficiu
Participarea la evenimentele organizate de companie (evenimente, teambuilding-uri)
Activitate în cadrul unei echipe tinere și prietenoase

Responsabilităţi de bază:

Promovarea produselor din portofoliul existent
Colaborarea cu noi clienţi şi încheierea contractelor
Menţinerea relaţiilor cu clienţii existenţi din zona respectivă
Urmărirea planului de lucru agreat cu managerul direct

Candidatul ideal posedă:

Studii superioare
Bune abilităţi de comunicare şi putere de convingere
Experienţa de lucru - minim 3 ani
Dorinţa şi capacitatea de a învăţa
Orientare spre rezultate
Cunoaşterea computerului la nivel de utilizator
Permis de conducere cat. B

Vezi detalii despre companie www.orbico.md

Persoanele interesate sunt rugate să expedieze CV-ul cu indicarea postului ,,Agent de vânzări SUD’’ la adresa: hr@orbico.md

Vor fi contactate doar persoanele selectate în baza CV-urilor. E-mail: hr@orbico.md
Телефон: 068898802
E-mail: hr@orbico.md
НазадВперед
Прикрепить файл с CV Моё CV с сайта Rabota.md
Прикрепить файл с CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Создайте лучшее CV в Молдове!

Заполните CV на Rabota.md
и в один клик отправляйте в любую компанию!

Это займет 10 минут

У вас уже есть CV на нашем сайте?
Войти на сайт

Создать CV

Отправить CV
Закрыть

CV отправлено!

Закрыть