Șef / ă Centru Multifuncțional Sănătăuca din s. Sănătăuca, r-nul Florești

Concordia Proiecte Sociale №8744988, 29.11.2019
Город: Ниспорены
Образование: Любое
Опыт работы: Любой
Зарплата: Договорная
График работы: Полный рабочий день
Căutăm Șef / ă Centru Multifuncțional Sănătăuca din s. Sănătăuca, r-nul Florești pentru suplinirea postului vacant.

Responsabilități:
• Oferă sprijin emoţional beneficiarilor;
• Asigură o bună coordonare a activităților din centru și a echipei de lucru;
• Colaborează strîns cu instituțiile de stat (Direcția asistența socială, Primăriile, Autorităţile locale și raionale).

Așteptări faţă de candidaţi:
• Cunoștințe minime de operare PC (Word, Excel, Internet);
• Studii în asistența socială, medicină, educație constituie un avantaj;
• Abilităţi de comunicare, spirit de lucru în echipă, empatie;
• Punctualitate, responsabilitate, onestitate;
• Angajare pozitivă faţă de lucrul social;
• Fără vicii.

Oferim:
• Posibilitatea de a lucra în echipă într-o organizație dinamică și internațională;
• Spaţiu amplu pentru dezvoltare profesională şi personală;
• Condiții bune de muncă;
• Program de muncă – deplin;
• Salariu asigurat inclusiv pachetul social.

A.O. "Concordia. Proiecte. Sociale", este o organizație care protejează copiii / beneficiarii de orice abuz asupra acestora și are aprobată o Politică pentru Protecția Copilului care se respectă în totalitate de către angajați.

Locul de muncă: Centrul Multifuncțional Sănătăuca din s. Sănătăuca, r-nul Florești, Republica Moldova.
Deveniți parte din echipa CONCORDIA Moldova!

Vă rugăm să transmiteți CV-rile și scrisorile D-stră de intenție, pînă la data de 15.12.2019, indicînd POZITIA la care aplicați, la următoarea adresă de e-mail: hr.moldova@concordia.or.at
Telefon: 0 22 23 55 81
Sediul AO ”Concordia.Proiecte Sociale”, str. A. Corobceanu 13/1, or. Chișinău. E-mail: hr.moldova@concordia.or.at
Телефон: 0 22 23 55 81
НазадВперед
Прикрепить файл с CV Моё CV с сайта Rabota.md
Прикрепить файл с CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Создайте лучшее CV в Молдове!

Заполните CV на Rabota.md
и в один клик отправляйте в любую компанию!

Это займет 10 минут

У вас уже есть CV на нашем сайте?
Войти на сайт

Создать CV

Отправить CV
Закрыть

CV отправлено!

Закрыть